Цікаве

Старовинна цегла зробить унікальним будь-який інтер’єр 

Бажаєте створити неповторний інтер’єр , що нагадуватиме давні мури, лицарські вежі або середньовічні замки? Ми з радістю вам у цьому допоможемо. Наша компанія пропонує автентичну старовинну цеглу, з її допомогою навіть найпростіший інтер’єр стане незабутнім. 

Працювати з нами комфортно, адже наш підхід до співпраці з замовниками ґрунтується на 4 основних засадах: 

  1. Прозорість. Усі умови співпраці ми повідомляємо одразу, тож ви можете бути упевнені, що у ході виконання замовлення ніяких непередбачених додаткових витрат, або прихованих умов вас не очікуватиме. 
  1. Унікальність. Уся наша продукція унікальна та неповторна, адже є плодом ручної праці та має давню історію створення. 
  1. Надійність. Ми гарантуємо точне виконання будь-якого замовлення. Будь-яка продукція з нашого прайсу надійде до вас у вказаний термін та у потрібній кількості. 
  1. Доступна ціна. Ми розуміємо, в який час працюємо, тож доступні ціни – приємний бонус до якості продукції, яку ми продаємо. 

Що ми пропонуємо 

Окрім автентичної старовинної цегли, ми займаємося експортом дров, брикетів, палет та палетної дошки. Цікавитеся якісною деревиною? Тоді ми пропонуємо вам дошку горіха або черешні. Закордонні партнерські програми В2В працюють для усіх без винятку клієнтів незалежно від обсягу замовлення. 

Хочете дізнатися про нас більше? Прогляньте наші останні проекти. 

Нашим клієнтом може стати будь-хто. Ми радо співпрацюємо зі звичайними фізичними особами і з власниками спеціалізованих компаній. А професійні дизайнери знайдуть у нас невичерпне джерело для творчого натхнення. 

Наші партнери – професійні спеціалізовані компанії. Ми пишаємося тим, що більшість наших партнерів залишається з нами вже багато років попри будь-які обставини.