Про цеглу

Цегла – універсальній будматеріал, що завжди в тренді  

Будинки, зведені з цегли, не втрачають своєї популярності так само, як і 200 років тому. І недарма, адже цегла – універсальний матеріал, який годиться не лише для зведення стін, але й для багатьох інших задач.  

Де застосовують цеглу 

Можливостей використання цегли у сучасному будівництві безліч, а саме: 

  • Підкреслення унікальної зовнішності будинку. Облицювальна цегла для цього підходить якнайкраще.  Вибираючи той чи інший різновид матеріалу, ви можете проявити увесь свій талант дизайнера та надати будинку індивідуального вигляду. 
  • Якщо ви хочете створити не просто індивідуальний фасад, але й надати йому вигляду зістареності, можна використати цеглу б/ущо вже має власну історію, а також іншу декоративну цеглу. 
  • Облаштування камінів та печей. Вогнетривка цегла – найкращий матеріал для цієї задачі. Вона здатна витримувати надвисокі температури без небезпеки для житла та життя його мешканців. 
  • Окремого зазначення гідна клінкерна цегла. Завдяки спеціальній технології виготовлення, вона має унікальну шорстку поверхню, що надає будівлі благородного вигляду. Зазвичай з такої цегли будують окремі архітектурні елементи, або ж застосовують її для оздоблення фасадів. Вона трохи відрізняється за ціною порівняно зі звичайною цеглою облицювальною, але воно того варте. 
  • Якщо ви маєте власний будинок, та мрієте про приготування їжі на відкритому вогнищі, мангал з цегли – це саме те, що вам потрібно. Його можна використовувати і влітку, і взимку для приготування найрізноманітніших наїдків. Зазвичай, для цього використовується той самий вогнетривкий матеріал. 
  • Червона цегла – один з постійних фаворитів архітекторів. І сто років тому, і сьогодні така цегла популярна як для основних будівельних робіт, так і для оздоблення фасадів з метою надання їм того самого, європейського вигляду. 

Але не лише сам матеріал має значення для створення будинку з власним характером. Тут важливо все, навіть кладка цегли. Якісний матеріал має так само якісно бути застосованим, тоді на виході ви отримаєте найкращу будівлю. 

Якщо вас цікавлять інші приклади, як може виглядати в будівництві та інтер’єрі цегла, фото реальних об’єктів стануть вам у пригоді. 

Скільки коштує краса 

Якщо говорити про створення унікального будинку, в якому ви плануєте створити родинне гніздо, то звичайно, що в такому випадку слова «цегла та ціна» тісно пов’язані одне з одним. Вартість її залежить від багатьох чинників, у тому числі й від виду та специфічних властивостей. Стандартні сорти не коштують дорого. При цьому, якщо ви шукаєте дизайнерські матеріали, старовинну цеглу з характером та історією, такий ексклюзив коштуватиме дорожче. Але й виглядатиме відповідно. 

 

У нас можна не просто купити цеглу. Ви можете підібрати та замовити собі саме той матеріал, який вам потрібен без жодних компромісів за якістю та ціною. Ми постійно дбаємо про те, щоб асортимент матеріалів, що є в нас, постійно поповнювався. 

Щоб купити цеглу в Києві або за його межами, вам треба лише зателефонувати нам, та повідомити, який саме вид та кількість цегли вас цікавлять. Замовлення надійде до вас у вказаний після оплати час.