Про нас

Цегла — один з найдавніших будівельних матеріалів, створених людиною. Навіть, у Біблії є згадка про цеглу як про матеріал для будівництві Вавилонської вежі. «І сказали один одному: наробимо цегли і обпалимо вогнем. І стала у них цегла замість каменів.» (Старий Заповіт, Буття 11-3).Застосування в будівництві обпаленої цегли також сходить до глибокої старовини Древньго Єгипту( 3-2-е тисячоліття до н. е.). Особливо важливу роль грала цегла в архітектурі Стародавнього Риму, де з цеглин викладали складні конструкції, зокрема арки та зведення. І в продовж усієї подальшої історії розвитку будівництва й архітектури, роль цього будівельного матеріалу тільки зростала. Розповсюдженість та значна кількість сировини , простота технологічного процесу виготовлення ,можливість надати виробу будь-яку зручну для роботи форму, а також висока міцність, термостійкість й легкість у транспортуванні,зробило цеглу незамінним елементом у будівництві більшості споруд,починаючи з 15-16ст. і по сьогодні. 
Індустріалізація та розвиток будівельної промисловості, ріст міського населення і військові потреби призвели до цехово-фабричного виробництва цегли, що припадає на середину 19-го початок 20 ст. Для контролю якості продукції, виробників змішували наносити на цеглини марку,клейма, ініціали,що на сьогоднішній день є важливим предметом у декорі . Цегла піддана термічній обробці, перебуваючи вже у мурах та стінах готових будинків, з часом піддавалась вологості, обвітрюванню, температурним перепадам,що поступово покращували її фізичні властивості і зовнішній вигляд та дало змого зберегтись до сьогоднішніх днів. 
Ми пропонуємо саме таку старовинну польську й австрійську цеглу, якій нема аналогів у світі. Це предмет історичної, антикварної та архітектурної цінності, «мовчазний свідок історії». Нашій цеглі вже понад 100 років. Кожна цеглина має свій неповторний візерунок і колір. Ця цегла використовується в усіх аспектах будівництва: від декорування камінів, димоходів чи барбекю до зведення та облицювання фасадів будинків. цегла має високі характеристики в міцності так як її марка перевищує М-300 на відміну від сучасної М-125. Володіє високою термостійкістю і низьким коефіцієнтом абсорбування вологи
Надаємо старій цеглі друге життя!