Де використовується

Цегляний будинок – це завжди технологічно та модно 

Як не дивно, але у будівництві так само, як і в інших галузях, теж існує своя мода. Трендові тенденції стосуються і проектування будинків, і тонкощів їх оздоблення, і, звичайно, використання будівельних матеріалів. Але існують тут і виключення. 

Цеглу можна назвати універсальним матеріалом, що не втрачає своєї актуальності незважаючи на примхи модних трендів. 

І 200 років тому, й донині цегляні будинки виглядають однаково актуальними, до того ж лише цегла може використовуватися найрізноманітнішими способами, не лише для зведення стін. 

Що можна зробити з цегли 

Сучасні технології пропонують користувачеві безліч можливостей для цікавого застосування цегли: 

  • З облицювальною цеглою ви зможете підкреслити унікальність зовнішнього вигляду вашого житла. Обираючи певний дизайн, ви можете надати своєму будинку абсолютно різні риси характеру.  
  • Нові «старі» будинки. Тенденції «зістареності» вже досить довго залишаються актуальними в архітектурі. Щоб максимально точно відтворити такий вигляд на фасаді будинку найкраще застосувати стару цеглу. Вона виглядає не лише декоративно, але й насправді автентично.  
  • Дім без каміну – неживий. Але для безпечного користування камінами та печами варто дотримуватися усіх правил пожежної безпеки при будівництві. Найкраще виконає таку задачу вогнетривка цегла. 
  • Клінкерна цегла вже давно стала улюбленицею багатьох архітекторів та будівельників. Це пов’язане з її унікальним зовнішнім виглядом. Порівняно зі звичайними зразками облицювальних матеріалів така цегла трохи задорога, але й будівлі з неї виглядають так само дорого та вагомо. Часто таку цеглу використовують для підкреслення окремих архітектурних елементів. 
  • Ви можете уявити собі власне помешкання без мангалу або барбекю? Сьогодні це майже неможливо. Більше того: такі місця усі мешканці будинку полюбляють не лише влітку, а протягом усього року. Умова їх безпечного використання така сама, як у камінів та печей: вогнетривка цегла. 
  • Стара Європа. Червона цегла – ще один матеріал, завдяки якому ваш будинок одразу заявить про те, що його власники – люди, що розуміють, що таке справжні вічні цінності. 

Важливо пам’ятати, що навіть найкращий матеріал можна зіпсувати неякісною роботою. Варто впевнитися, що кваліфікація майстрів досить висока, щоб підкреслити красу цегли відповідною кладкою. Лише так ви отримаєте той результат, якого бажаєте.  

На нашому сайті можна передивитись фото справжніх об’єктів, що були виконані з використанням різної цегли. Можливо, вони надихнуть вас на створення власної історії. 

Як визначити справжню вартість вічних цінностей 

Унікальність не може коштувати дешево. Автентична зістарена цегла з історією – це ексклюзивний товар. Але якщо ви маєте обмеження в бюджеті, можна творчо підійти до питання створення індивідуального інтер’єру, та вирішити його з більш простими матеріалами. Стандартна цегла має досить доступну вартість навіть для покупця з невеликим доходом. При цьому, проявивши фантазію, ви можете так само отримати цікавий результат. 

У нас можна замовити цеглу будь-якого сорту. Від найпростішої до унікальних штучних екземплярів, що до цього прикрашали старовинні замки. До тог ж ми постійно працюємо над розширення нашого асортименту та можливостями пропонувати вам найкращі ціни. 

Ми працюємо по усій території України. В нас можна замовити цеглу в Харкові, Львові або Києві. І все, що для цього потрібно – лише повідомити нам, що саме та в якій кількості ви бажаєте.